+370 677 70700 [email protected]

Transportavimas iš JAV ir Europos

Automobilių transportavime vienas iš svarbiausių dalykų yra glaudus bendradarbiavimas su logistikos paslaugų teikėjais. Auto priemonių parvežimas iš JAV gali ne tik užsitęsti, bet ir kainuoti labai brangiai, nežinant, kaip tinkamai planuoti ir koordinuoti šį procesą. Todėl ekspedijavimo paslaugos – būtinos, norint išvengti nesklandumų ir didelių išlaidų. Atsižvelgiant į rinkos situaciją, šių paslaugų kaina nuolat kinta. Augant transportavimo kainoms, vis sunkiau rasti balansą tarp paslaugos kainos ir kokybės. Mūsų įmonė MB “Autopajėgos” siekia stabilumo. Mus veda į priekį noras išsaugoti lojalius klientus ir pritraukti naujus. Mes siūlome Jums kvalifikuotas paslaugas – nuo administracinių darbų atlikimo, pranešimų priėmimo, bendradarbiavimo su pakrovimo ir pristatymo įmonėmis iki žalų administravimo.

Mūsų ilgamečiai logistikos partneriai užtikrina, kad automobiliai grįžtų be pažeidimų ir nustatytu laiku. Kai tik transporto priemonė pakraunama į konteinerį, pirkėjui atsiunčiame siuntos sekimo kodą bei papildomas nuotraukas, padarytas pakrovos į konteinerį metu. Su sekimo kodu pirkėjas gali sekti savo krovinį visos jo kelionės metu.

Yra galimybė papildomai užsisakyti gabenamos transporto priemonės draudimą.

Kreipkitės į MB “Autopajėgos” ir mes pasirūpinsime, jog automobilių transportavimas iš JAV būtų įgyvendintas greitai ir taupiai.

Audi RS6 White USA

Susisiekite

Susisiekite su mumis jau dabar ir atsakysime į visus Jums rūpimus klausimus.

Ieškokite automobilių

Aukcionai