+370 677 70700 [email protected]

Pirkimo eiga

Procesas

 • Automobilio paieška

  Nuspręskite kokio automobilio ieškote ir kokią didžiausią sumą galite jam skirti. Galite patys atlikti paiešką aukcionuose arba kreipkitės į mus.

 • Susisiekite su mumis

  Žinodami kokios transporto priemonės norite, o gal net jau ir radę pageidaujamą pirkti - susisiekite su mūsų AutoPajegos.lt komanda kur aptarsime smulkiai visas detales ir suderinsime sąlygas. Nustatysime ar pardavėjas yra patikimas, ar tvarkingi automobilio dokumentai, ar palanki automobilio lokacija, patikrinsime automobilio istoriją bei detaliai apskaičiuosime visus kaštus iki Lietuvos.

 • Dalyvavimas aukcione

  Sutarus dėl visų sąlygų ir pasirašius sutartį, mes už Jus dalyvaujame aukcione ir bandome nupirkti sutartą automobilį iki Jūsų nurodytos maksimalios sumos.

 • Transportavimas

  Laimėjus aukcioną, transporto priemonė paimama ir gabenama iki artimiausio uosto, plukdoma. Pristatymas iki Klaipėdos ar kitos Jūsų pasirinktos vietos. Galimybė stebėti krovinio judėjimą. Atvykus automobiliui į Lietuvą, padėsime sutvarkyti visus dokumentus bei muitus.

 • Remontas, registracija

  Jums pageidaujant, galime suteikti visas Jūsų automobiliui reikalingas kokybiškas remonto paslaugas, rasime reikiamas detales, galime paruošti automobilį registracijai ir eksploatacijai pagal visus galiojančius ES reikalavimus.

Nuo ko pradėti?

Pradžiai Jums tereikia išsirinkti patinkantį automobilį iš JAV, Kanados, Vokietijos ar Suomijos aukciono:

Tada atsiųskite mums #LOT/#STOCK numerį arba tiesiog skelbimo nuorodą aptarimui. Įvertinsime automobilio būklę, lokaciją, dokumentus – jeigu viskas gerai – tuomet aptarsime statymo kainą, kurią būtų galima mokėti už šį automobilį.

Jeigu viskas tinka – pasirašysime sutartį elektroniniu būdu, susimokėsite depozito mokestį (10% nuo maksimalaus statymo sumos) ir jau dalyvausime aukcione.

Laimėjimo atveju garantinis depozitas bus išskaičiuotas iš galutinės mokamos sumos. Automobilio nelaimėjus – užstatas grąžinamas Jums arba panaudojamas kitos transporto priemonės pirkimui.

Sėkmės atveju po aukciono išrašysime saskaitą-fakturą pilnai sumai iki Klaipėdos. Automobiliui atvykus Jums liks susimokėti tik uosto mokesčius bei muitą su PVM. 

Nuo nupirkimo dienos visas procesas įprastai užtrunka apie 5-8 savaites, kol automobilis pasiekia Klaipėdą. 

Perkant automobilį iš Europos aukcionų – greitas pristatymas tik  per 1-2 savaites, nėra importo muito bei PVM mokesčių!

Audi RS6 White USA

Susisiekite

Susisiekite su mumis jau dabar ir atsakysime į visus Jums rūpimus klausimus.

Ieškokite automobilių

Aukcionai