+370 677 70700 [email protected]

Automobilio paieška, dalyvavimas JAV ir Europos aukcionuose

Dirbame su patikimiausiais ir didžiausiais JAV aukcionais, tokiais kaip COPART ir IAAI, kuriuose kiekvieną dieną įkeliama tūkstančiai naujų tranpsorto priemonių. Bėgant metams sukaupėme didelį patirties ir žinių bagažą, dėl to iš galybės pasirinkimų galime padėti išsirinkti tinkamiausią automobilį ar kitą transporto priemonę, būtent Jums. Klientams pateikiame išsamią juos dominančių automobilių istorijos ataskaitą. Nuolatos renkame informaciją apie įvairių transporto priemonių kainų pokyčius, bei svyravimus, todėl mūsų klientai už automobilius aukcionuose niekada nepermoka.

NAUJIENA! – jau siūlome dalyvavimą ir populiariuose Vokietijos bei Suomijos daužtų automobilių aukcionuose Copart.DE ir Copart.FI Perkant automobilį iš Europos aukcionų – greitas pristatymas tik  per 1-2 savaites, nėra importo muito bei PVM mokesčių!

Susisiekite su mumis atsiųsdami #LOT/#STOCK numerį arba tiesiog skelbimo nuorodą aptarimui. Įvertinsime automobilio būklę, lokaciją, dokumentus – jeigu viskas gerai – tuomet aptarsime statymo kainą, kurią būtų galima mokėti už šį automobilį.

Audi RS6 White USA

Susisiekite

Susisiekite su mumis jau dabar ir atsakysime į visus Jums rūpimus klausimus.

Ieškokite automobilių

Aukcionai